Jakožto spotřebitel máte právo od kupní smlouvy odstoupit do 14 dnů od doručení zboží. Jestliže jste se z nějakého důvodu rozhodli odstoupit od kupní smlouvy, můžete využít náš formulář "Odstoupení od kupní smlouvy" nebo jiný vhodný tiskopis pro odstoupení od kupní smlouvy. Takto Vámi sepsané a podepsané odstoupení zašlete prosím na náš e-mail martina.kozlova@tebetaky.com. Zároveň toto odstoupení přiložte spolu s obdrženou fakturou ke zboží a zašlete celou zásilku řádně zabezpečenou proti poškození zpět na naši adresu:

Martina Řezníčková - TebeTaky
Za Dvorem 2283/A
250 01 Brandýs nad Labem - Stará Boleslav

Zboží nám nezasílejte na dobírku. Taková zásilka nebude námi převzata a bude Vám vrácena zpět.

Jakmile od Vás obdržíme písemné odstoupení od kupní smlouvy, potvrdíme Vám jeho přijetí.

Jakmile od Vás obdržíme vrácené zboží, provedeme kontrolu, že je zboží v nepoškozeném obalu (za poškození se nepovažuje jeho znehodnocení způsobené běžným vybalením) a že nebylo používané a není poškozené (máte však právo si zboží vyzkoušet s tím, že byste měli dodržet základní hygienické předpoklady takového vyzkoušení a zboží nesmíte při vyzkoušení poškodit). Pro správné vyzkoušení zboží prosím dodržujte naše doporučení uvedené na našich stránkách "Doporučená péče o punčochové zboží".

Jestliže bude vrácené zboží v pořádku nepoškozené, vrátíme Vám zaplacenou kupní cenu včetně nákladů na dopravu odpovídající nejlevnější formě doručení, která je námi nabízena. Jestliže jste si vybrali dražší formu doručení zboží, bude o tento rozdíl v dopravě snížena vratka kupní ceny. Takto vypočtenou kupní cenu Vám vrátíme na Váš bankovní účet, který jste uvedli v odstoupení od kupní smlouvy. Případně si spolu domluvíme jinou formu vrácení kupní ceny, kterou budete preferovat.

O veškerých krocích, které podnikáme v případě Vašeho odstoupení od kupní smlouvy, Vás budeme informovat na Vámi zadanou emailovou adresu nebo telefonicky. Vaše odstoupení od kupní smlouvy bude z naší strany vyřízeno do 14 dní od obdržení odstoupení od kupní smlouvy za předpokladu obdržení zboží v této lhůtě.

Konkrétní podmínky spojené s odstoupením od kupní smlouvy upravuje článek 5 obchodních podmínek našeho internetového obchodu.